Uitslagen Paasvee Rhenen 2018

Paasvee Rhenen, zaterdag 30 maart 2019

Hier staan de resultaten van 2019: Uitslag 2019

Grootste inzender

Tinnen bord: Rabobank Food & Agri-team Vallei en Eem

Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

20 stuks, 1 collectie

Algeheel kampioen vrouwelijk vee

Beker: Hans van der Pas, burgemeester van Rhenen
Keuring 13:10 - 13:20 uur, ring A

NR: 132. Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Keurslagerij van Rooijen, Lunteren

Algeheel kampioen mannelijk vee

Beker: Jan Kleijn, Rhenen
Keuring 13:00 - 13:10 uur, ring A

NR: 260. Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Slagerij Augustinus, Kesteren

Kampioenen

Keuring 12.30 - 12.40 uur, ring A
Beker: GMB Beheer BV, Opheusden

Kampioen vrouwelijk slachtvee roodbont (klassen 1, 2)

NR: 3. Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Slagerij v/d Berg, Elst (Utr.)
Keuring 12.40 - 12.50 uur, ring A
Beker: GMB Beheer BV, Opheusden

Kampioen vrouwlijk slachtvee Belgisch witblauw (klassen 101,102)

NR: 132. Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Keurslagerij Van Rooijen, Lunteren
Keuring 12:50 - 13.00 uur, ring A
Beker: LTO Noord, Afdeling Rhenen-Veenendaal

Kampioen vrouwelijk slachtvee zwartbont (klassen 201, 202)

NR: 257. Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Keurslagerij Van Roekel, Rhenen
Keuring 12.05 - 12.10 uur, ring A
Beker: J.W. van Rooijen Sr., Lunteren

Kampioen mannelijk slachtvee roodbont (klasse 4)

NR: 4. Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Slagerij Augustinus, Kesteren
Keuring 12.05 - 12.10 uur, ring B
Beker: Van Goethem Mengvoeders en Veehandel, België

Kampioen mannelijk slachtvee Belgisch witblauw (klasse 104)

NR: 133. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Slagerij Augustinus, Kesteren
Keuring 12.10 - 12.20 uur, ring B
Beker: Karel Hardeman, Overberg

Kampioen mannelijk slachtvee zwartbond (klasse 204)

NR. 260. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Slagerij Augustinus, Kesteren
Keuring 12.20 - 12.30 uur, ring B
Beker: Henken Rhenen v.o.f.

Kampioenscollectie mannelijk slachtvee zwartbond (klasse 206)

NR. 263. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard


Keuring 11.55 - 12.05 uur, ring A
Beker: Bertine Willemsen, Dodewaard

Kampioen vrouwelijk fok- en weidevee roodbont (klasse 18)

NR. 26 C. D. van Klompenburg, De Klomp


Keuring 11.35 - 11.45 uur, ring B
Beker: Kees Methorst, “De Schaffelaar”, De Glind

Kampioen vrouwelijk fok- en weidevee Belgisch witblauw (klasse 118)

NR. 153. K. Hardeman, Overberg


Keuring 11.35 - 11.45 uur, ring B
Beker: B.V. Augustinus, Kapel-Avezaath

Kampioen vrouwelijk fok- en weidevee zwartbont (klasse 218)

NR. 283. Tim Janssen, Ewijk


Keuring 11.55 - 12.05 uur, ring B
Beker: Coöp Duijzer, Achterberg

Kampioen mannelijk weidevee Belgisch witblauw (klasse 121)

NR. 155. K. Hardeman, Overberg


Keuring 11.45 - 11.55 uur, ring B
Beker: Van Laar’s Autobedrijf, Remmerden (Rhenen)

Kampioen zogende koe met eigen kalf Belgisch witblauw (klasse 117)

NR. 152. K. Hardeman, Overberg


Keuring 11.45 - 11.55 uur, ring B
Beker: Hack Rentmeesters, Nuland

Kampioen zogende koe met eigen kalf zwartbont (klasse 217)

NR. 281. Tim Janssen, Ewijk


Keuring 10.25 - 10.35 uur, ring A
Beker: Verdam Veehandel BV, Renswoude

Kampioen babykalveren vrouwelijk roodbont (klasse 7)

NR. 6. Maatschap Te Riele, Vaassen

Brenda van Vredenburg, m. Tirina van Vredenburg, v. Constantijn v/d Blaak
Keuring 10.40 - 10.45 uur, ring B
Beker: Jan Kleijn, Rhenen

Kampioen babykalveren vrouwelijk Belgisch witblauw (klasse 107)

NR. 136. K. Hardeman, Overberg


Keuring 10.55 - 11.05 uur, ring B
Beker: Boerderijwinkel De Blaak, Harskamp

Kampioen babykalveren vrouwelijk zwartbont (klasse 207)

NR. 18 A. K. Hardeman, Overberg


Keuring 10.35 - 10.45 uur, ring A
Beker: M. Lokhorst, Lunteren

Kampioen babykalveren mannelijk Roodbont (klasse 8)

NR: 8. Maatschap Te Riele, Vaassen

Bruce van Vredenburg, m. Tera van Vredenburg, v. Constantijn v/d Blaak
Keuring 10.45 - 10.55 uur, ring B
Beker: Tuincentrum ‘De Wildernis’ Achterberg

Kampioen babykalveren mannelijk Belgisch witblauw (klasse 108)

NR: 135. Vleesveehandel P. v/d Berg BV, Dodewaard


Keuring 11.05 - 11.15 uur, ring B
Beker: Vleesboerderij “ Het Binnenveld” , Rhenen

Kampioen babykalveren mannelijk zwartbont (klasse 208)

NR. 268. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard


Keuring 12.10 - 12.20 uur, ring A
Beker: J. Drost Aannemersbedrijf, De Valk

Kampioen vrouwelijk jongvee roodbont (klassen 9, 10, 11)

NR. 20. Maatschap J. en A. v/d Bunt, Dronten


Keuring 13.05 - 13.15 uur, ring B
Beker: Henk van Brummelen, Ederveen

Kampioen vrouwelijk jongvee witblauw (klassen 109, 110, 111)

NR. 143. Maatschap Van Ginkel-van Dijk, Uddel


Keuring 12.55 - 13.05 uur, ring B
Beker: Restaurant Residence Rhenen

Kampioen vrouwelijk jongvee zwartbont (klassen 209, 210, 211)

NR. 274. Tim Janssen, Ewijk


Keuring 12.20 - 12.30 uur, ring A
Beker: Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Kampioen mannelijk jongvee roodbont (klasse 12, 13, 14)

NR. 22. Maatschap Te Riele, Vaassen

Bjorn, m. Bambi, v. Blombe de Renuamont
Keuring 12.45 - 12.55 uur, ring B
Beker: Gert-Jan v/d Brink, De Valk

Kampioen mannelijk jongvee Belgisch witblauw (klassen 112, 113)

NR. 280 A. Mees van Laar, Barneveld


Keuring 10.30 - 10.35 uur, ring A
Beker: Maatschap J. en A. van de Bunt, Dronten

Kampioenscollectie vrouwelijk jongvee roodbont (klasse 15)

NR. 26 A. Maatschap Te Riele, Vaassen


Klasse 1 (ring A, keuring 9.30 - 9.45 uur)
Beker aangeboden door Van Holland Sport BV, Ederveen

Vrouwelijk slachtvee, roodbont

NR. 1. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard


Klasse 2 (ring A, keuring 9.30 - 9.45 uur)
Beker aangeboden door dhr. D. Van Klompenburg, De Klomp

Vrouwelijk slachtvee, roodbont

NR. 3. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard


Klasse 9 (ring A, keuring 10.45 - 10.55 uur)
Beker aangeboden door Hack Rentmeesters, Nuland

Vrouwelijk jongvee roodbont, licht

NR. 14. Maatschap Te Riele, Vaassen

Babet van Vredenburg, m. Wendelien van Vredenburg, v. Tom
Klasse 10 (ring A, keuring 10.55 - 11.05 uur)
Beker aangeboden door Coöp. Duijzer, Achterberg

Vrouwelijk jongvee roodbont, midden

NR. 18. Knedo Stables Knetemann, Wijdewormer


Klasse 11 (ring A, keuring 11.05 - 11.15 uur)
Beker aangeboden door Bouwbedrijf G. Wagensveld, Ede

Vrouwelijk jongvee roodbont, zwaar

NR. 20. Maatschap J. en A. v/d Bunt, Dronten


Klasse 12 (ring A, keuring 11.35 - 11.45 uur)
Beker aangeboden door Erik van de Pol, jurylid/keurmeester

Mannelijk jongvee roodbont, licht

NR. 21. Maatschap Te Riele, Vaassen

Boyan van Vredenburg, m. Vanja van Vredenburg, v. Tijger van Vredenburg
Klasse 13 (ring A, keuring 11.35 - 11.45 uur)
Beker aangeboden door Kraanverhuurbedrijf Stigter, Lopikerkapel

Mannelijk jongvee roodbont, midden

NR. 22. Maatschap Te Riele, Vaassen + NR. 24. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

(NR 22.) Bjorn, m. Bambi, v. Plombe de Renuamont
Klasse 14 (ring A, keuring 11.45 - 11.55 uur)
Beker aangeboden door Transportbedrijf Wim Meijering, Lienden

Mannelijk jongvee roodbont, zwaar

NR. 26. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard


Klasse 101 (ring A, keuring 9.45 - 9.55 uur)
Beker aangeboden door EG Slachterij Jos en Roy Havermans, Wagenberg

Vrouwelijk slachtvee, Belgisch witblauw

NR.129. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Slagerij van de Berg, Elst (utr.)
Klasse 102 (ring A, keuring 9.55 - 10.05 uur)
Beker aangeboden door Maatschap Te Riele, Vaassen

Vrouwelijk slachtvee, Belgisch witblauw

NR. 132. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Keurslagerij Van Rooyen, Lunteren
Klasse 109 (ring B, keuring van 9.30 - 9.45 uur)
Beker aangeboden door Vleesveehouderij Spronk, Zoetermeer

Vrouwelijk jongvee Belgisch witblauw, licht

NR. 143. Maatschap Van Ginkel-van Dijk, Uddel


Klasse 110 (ring B, keuring 9.30 - 9.45 uur)
Beker aangeboden door Wout van Veen, Meester Worstmakers, Ederveen

Vrouwelijk jongvee Belgisch witblauw, midden

NR. 144. Maatschap Van Ginkel-van Dijk, Uddel


Klasse 111 (ring B, keuring van 9.45 - 9.55 uur)
Beker aangeboden door Vleesveebedrijf Masseurs vof, Oudgastel

Vrouwelijk jongvee Belgisch witblauw, zwaar

NR. 146. Maatschap Van Ginkel-van Dijk, Uddel


Klasse 112 (ring B, keuring van 9.55 - 10.00 uur)
Beker aangeboden door Roel Cornelisse, fotograaf PVT

Mannelijk jongvee Belgisch witblauw, licht

NR. 147. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard


Klasse 113 (ring B, keuring van 10.00 - 10.10 uur)
Beker aangeboden door Vleesveebedrijf E.J. v/d Brink en Zn., Harskamp

Mannelijk jongvee Belgisch witblauw, midden

NR. 208 A. Mees van Laar, Barneveld


Klasse 201 (ring A, keuring 10.05 - 10.15 uur)
Beker aangeboden door Van Laar’s Autobedrijf, Remmerden (Rhenen)

Vrouwelijk slachtvee, zwartbont

NR. 257. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Keurslagerij Van Roekel, Rhenen
Klasse 202 (ring A, keuring 10.15 - 10.25 uur)
Beker aangeboden door Boonzaaijer Import BV, De Klomp

Vrouwelijk slachtvee, zwartbont

NR. 131. Vleeshandel P. v/d Berg BV, Dodewaard

Aangekocht door Keurslagerij Van Roekel, Rhenen
Klasse 209 (ring B, keuring 10.10 - 10.20 uur)
Beker aangeboden door P. Bos Veevoeders, Ederveen

Vrouwelijk jongvee zwartbont, licht

NR. 280. Mees van Laar, Barneveld + NR. 274. Tim Janssen, Ewijk


Klasse 210 (ring B, keuring 10.20 - 10.30 uur)
Beker aangeboden door Commissie Paasvee Schagen

Vrouwelijk jongvee zwartbont, midden

NR. 275. K. Hardeman, Overberg


Klasse 211 (ring B, keuring van 10.30 - 10.40 uur)
Beker aangeboden door Rabobank Food & Agri-team Vallei en Eem

Vrouwelijk jongvee zwartbont, zwaar

NR. 279. Rien Broere’s Vleesveebedrijf, Elst (Utr.)

Voorbrengwedstrijd jeugd

Via voor-inschrijving
Jeugd van 4 t/m 6 jaar (Ring A, keuring 11.15 - 11.35 uur)
Een mooie medaille voor alle deelnemers!

Tobias van Dijk, 6 jaar

Beker voor de winnaar, aangeboden door Jan Kleijn, Rhenen
Jeugd van 7 t/m 12 jaar (Ring B, keuring 11.15 - 11.35 uur)
Een mooie medaille voor alle deelnemers!

Han Eerland, 12 jaar

Beker voor de winnaar, aangeboden door Jan Kleijn, Rhenen